FM MANIACS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FM MANIACS

Football manager forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Cheatbox i Portal

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
raptileos
Admin
Admin
raptileos


Broj postova : 553
Age : 33
Lokacija : Hrvatska..Osijek
S kime igrate FM : Osijekom
Za kog navijate : Osijek
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime30/10/2007, 00:39

Eto na forum je dodan cheatbox na dnu foruma se nalazi... kad zelite nest pisat stisnete samo ono login i pisete Smile a portal mozete otic gore imate iconu pored home P portal Supper
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com
matija_cesarec
Senior
Senior
matija_cesarec


Broj postova : 263
Age : 31
Lokacija : Krapina
S kime igrate FM : Dinamo Zagreb i Chelsea
Za kog navijate : Dinamo Zagreb
Registration date : 17.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 06:07

a za kaj je taj portal??????
[Vrh] Go down
balentn1
Junior
Junior
balentn1


Broj postova : 130
Age : 31
Lokacija : Podbrest,Cakovec
S kime igrate FM : Dinamo
Za kog navijate : Hajduk
Registration date : 18.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 17:00

coooooolllll
[Vrh] Go down
Matekws
Admin
Admin
Matekws


Broj postova : 405
Age : 32
Lokacija : Krapina grad
S kime igrate FM : NK Varteks
Za kog navijate : FORZA Varteks!!!!
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 17:24

balentn1 je napisao/la:
coooooolllll


daj mi samo balentn reci na sto se odnosi ovaj post???

na "novi" portal??? sumnjam jer je otvoren prije mjesec i pol .. ako nemas pametnog obrazlozenja dobit ces opomenu....
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com/index.htm
balentn1
Junior
Junior
balentn1


Broj postova : 130
Age : 31
Lokacija : Podbrest,Cakovec
S kime igrate FM : Dinamo
Za kog navijate : Hajduk
Registration date : 18.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 23:07

odnosi se na to da mi je bas coooll......sto ste taj chat stvorili pa mozemo tu ugovarati utakmice i slicno............al ne vidim gdje je to
[Vrh] Go down
don_salieri
Pionir
Pionir
don_salieri


Broj postova : 81
Age : 28
Lokacija : Fudbal menađer
S kime igrate FM : s prijateljem
Za kog navijate : za janicu kostelić
Registration date : 28.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 23:25

cekaj...malo gospodine admine....ti bi njemu dao opemenu a nije psovao vrijeđao niti ista lose o kome govorio jel mi mozes to molim te objasnit "bez da dobijem opomenu"
[Vrh] Go down
Matekws
Admin
Admin
Matekws


Broj postova : 405
Age : 32
Lokacija : Krapina grad
S kime igrate FM : NK Varteks
Za kog navijate : FORZA Varteks!!!!
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime3/12/2007, 23:44

don_salieri je napisao/la:
cekaj...malo gospodine admine....ti bi njemu dao opemenu a nije psovao vrijeđao niti ista lose o kome govorio jel mi mozes to molim te objasnit "bez da dobijem opomenu"


ova je tema otvorena od 10. mjeseca sada je 12. mjesec... a ako nisi procitao pravila evo ti dio iz pravila :
"Zabranjeno je odgovaranje 'reda radi', tj. pisanje jednolinijskih komentara u stilu ", slažem se", da, ne"

zato mi nemoj soliti pamet i nemoj se raditi nista uzviseno zato jer izgleda da su samo admini procitali pravila i nitko drugi... od sad kao sto sam rekao bit ce drugacije na forumu i to je to....

a ovu provokaciju na kraju tvoje recenice "bez da dobijem opomenu" pravit cu se kao da nisam vidio....
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com/index.htm
don_salieri
Pionir
Pionir
don_salieri


Broj postova : 81
Age : 28
Lokacija : Fudbal menađer
S kime igrate FM : s prijateljem
Za kog navijate : za janicu kostelić
Registration date : 28.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime4/12/2007, 00:06

ma super....ti si tu samo da djelis opomene....jbt
ko da je ovo za nevce e ....nesmijemo nist krivo rec odma se ti javljas u 95% slucajeva kolko sam vidio na forumu tis e dizes snekakvim zutim kartonima i opomenama .....u onnih ostalih 5% posto a to je jedan jednini slucaj da se raptil javio...i nemoras se tu pravit nekom filozofijom cim si admin......jbt ako je odgovorio na temu koja je zakljucana nemoras odma dizat paniku ovo ono ako nije namjerno to napravio uputi ga da sljedeci put procita pravila a ne bezveze prijetit tuda po forumu .....ko zna ja ppoznam takve koje svi tuku u skoli i maltretiraju onda dođu na internet i onda filozofiraju i prave se...... mislim da bi polovica clanaova foruma mogli bitti puno bolji admini nego ti......znam da cete me sad sigurno izbaciti s foruma ali nije me briga.....trebo ti se neko tak suočit i nije me stvarno briga dal cu napustit al ja sam barem dokazo da se prema nama nemoras odnosit kao prema zivotinjama......




edit: ja sam pokazo da nisam pickica i da se nemoram ulizivat adminima za bilo sta..... i da netreba podviti rep cim te neko opomene(nekazem da to drugi rade) Twisted Evil
[Vrh] Go down
raptileos
Admin
Admin
raptileos


Broj postova : 553
Age : 33
Lokacija : Hrvatska..Osijek
S kime igrate FM : Osijekom
Za kog navijate : Osijek
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime4/12/2007, 00:22

hahah nema nikake opomene !! matek nemoj tako reagirat !!! don nebrini neces dobit nikaku opomenu !! niko nece dobit opomenu za sad !!!!!
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com
Matekws
Admin
Admin
Matekws


Broj postova : 405
Age : 32
Lokacija : Krapina grad
S kime igrate FM : NK Varteks
Za kog navijate : FORZA Varteks!!!!
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime4/12/2007, 00:25

kao prvo nakon opomene bi se trebao covjek primiriti i shvatiti da je pogrijesio... ti si pretvrdoglav da bi se mogao svadjati sa nekim

kao drugo pravila su pravila i ona su tu da se postuju a ne da se krse... ako u pravilima pise jedno nemoze netko radit sasvim treca,,,

kao trece : neznam koga zanima jel si ti pickica ili nisi... haha... sad se odupirati adminima i kaj ja znam kome .. jooj...

postovani don salieri ja bi te molio da se vise tu nista ne pise ... mozemo sve rijesiti ili preko p.p ili preko msn-a... i to je to..
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com/index.htm
raptileos
Admin
Admin
raptileos


Broj postova : 553
Age : 33
Lokacija : Hrvatska..Osijek
S kime igrate FM : Osijekom
Za kog navijate : Osijek
Registration date : 16.10.2007

Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime4/12/2007, 00:27

ide ovdije LOCK
[Vrh] Go down
https://fmmaniacs.forumcroatian.com
Sponsored content





Cheatbox i Portal Empty
PostajNaslov: Re: Cheatbox i Portal   Cheatbox i Portal Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cheatbox i Portal
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
FM MANIACS :: Forum :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: